KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197126
nr 1619 7126
Oidentifierad konstnär. Kvinnor med paraply. Signerad. Olja på duk, 34x23 cm, yttermått inklusive ram: 36x25 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:46:20
11/5 16:54:21
100 kr
13/5 19:41:20
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor